Derma roller pobudzający wzrost włosów Neofollics 540 mikroigiełek 0,3mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Neofollics
  • Kod producenta: 8719992068357
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 78,00 zł
  • Niedostępny

Derma roller Neofollics:

- pobudza wzrost włosów

- zwiększa wchłaniane lotionów i toników stosowanych na skórze głowy

- zawiera 540 mikroigiełek z nierdzewnej stali o długości 0,3mm

- wygodny w użyciu

 

Derma roller Neofollics to zaawansowany wałek, który aktywuje i stymuluje wzrost włosów na wiele sposobów. Wałek posiada 540 mikroskopijnych igieł 0,3 mm, które bezboleśnie wnikają w skórę. Wałek do skóry głowy tworzy mikroskopijne dziurki w skórze głowy, dzięki czemu tonik  jest lepiej wchłaniany. Ponadto małe dziurki w skórze głowy zapewniają aktywację naturalnego procesu gojenia. Zwiększa to ukrwienie mieszków włosowych w skórze głowy, stymulując naturalny proces wzrostu włosów.

 

Dla kogo jest ten wałek stymulujący wzrost włosów?

Wałek stymulujący wzrost włosów Neofollics jest odpowiedni dla każdego mężczyzny i kobiety, którzy:

- mają wypadające włosy

- linia włosów zaczęła się cofać

 

Jak działa wałek stymulujący wzrost włosów?

Wałek do skóry głowy zawiera bardzo cienkie igły, podobne do igieł używanych w akupunkturze. Mikroigły wnikają w górne warstwy skóry głowy, nie powodując uszkodzeń. Penetracja igiełek poprawia wchłanianie toników/ lotionów i stymuluje wzrost włosów na skórze głowy. Udowodniono, że zastosowanie  mikroigłowania przy użyciu wałka Neofollics Scalp Roller poprawia wchłanianie toników nawet do 5x!

 

Stosowanie

Przed użyciem zdezynfekować alkoholem wałek a następnie przy delikatnym nacisku przejechać wałkiem po skórze głowy z góry do dołu a następnie po przekątnej. Wykonać należy ok 5 ruchów w każdym kierunku.