Neofollics

Neofollics

Neofollics Hair Technology to holenderski producent skupiający się głównie na opracowywaniu wysokiej jakości produktów przeciw wypadaniu włosów i poprawiających ich wzrost. W tym celu firma współpracuje z laboratoriami badawczymi i zakładami biotechnologicznymi na całym świecie.

Neofollics oferuje szeroką gamę produktów na wzrost włosów z innowacyjnymi i skutecznymi składnikami. Szampon Neofollics jest silnym produktem przeciw wypadaniu włosów i bardzo skutecznym w przypadku problemów ze skórą głowy ponieważ zawiera 1% pirokton olaminy. Odżywka Neofollics intensywnie pielęgnuje włosy, a dodatkowo stymuluje ich wzrost.

Płyn Neofollics zawiera zaawansowany skład, który zapobiega wszystkim rodzajom wypadania włosów i sprawia, że włosy rosną grubsze i zdrowsze.

Tabletki Neofollics zawierają szereg naturalnych składników, które stymulują zdrowy wzrost włosów od wewnątrz i skutecznie hamują wzrost DHT. Ze względu na izoflawony, suplement ten jest również odpowiedni dla kobiet.

Suplement diety Neofollics Antigrey do włosów jest naturalnym i silnym suplementem diety, który skutecznie zapobiega powstawaniu siwych włosów i zwiększa ich pigmentację dzięki unikalnemu, dwuetapowemu stosowaniu.