Zestaw Hairbell szampon+odżywka 2x250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Claude Bell
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 91,00 zł
  • Niedostępny


Szampon oraz odżywka Hairbell- przyspiesz wzrost włosów!Regularne stosowanie szamponu i odżywki Hairbell przynosi następujące rezultaty:

- włosy rosną przeciętnie trzykrotnie szybciej

- stają się błyszczące i miękkie w dotyku

- zmniejsza się wypadanie włosów

- przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów

- efekty stosowania trwają do kilku miesięcyBadanie kliniczne dowodzą iż stosowanie szamponu i odżywki Hairbell powoduje szybszy wzrost włosów i w 4 miesiące można uzyskać długość włosów jaką możnaby oczekiwać po roku.Testy kliniczne zostały przeprowadzone przez dr Plantarda z CHU w Limonges.

Badanie przeprowadzano na grupie wybranych osób przez okres 30 dni. Wyniki jakie zanotowano to maksymalny wzrost włosów to 4,5cm a przeciętny w całej grupie badanych 2,9cm. Przeciętny wzrost włosa w warunkach normalnych to 1,5cm (przeciętnie). Zatem w badanym okresie nastąpił dwukrotny wzrost długości włosów.Kinetyczny test wzrostu włosów (przeprowadzony przez niezależne laboratorium Spincontrol)

Badanie przeprowadzono na grupie 60 osób przez okres 28 dni dokonując pomiarów długości włosów. 30 osób stosowało szampon Hairbell regularnie a pozostała grupa nie stosowała żadnych kuracji. Okazało się, że osoby stosujące szampon Hairbell uzyskały wzrost długości włosów o 123% większy (przeciętnie) niż w grupie osób, które go nie stosowały.Przeprowadzono również test konsumencki przez niezależne laboratorium, który dowiódł:

- włosy stały się silniejsze +83%

- wzrost włosów +76%

- efektywność produktu +80%

- zadowolenie z produktu +90%95% osób, które uczestniczyły w testach kontynuowały stosowanie szamponu/odżywki, co świadczy o jego skuteczności.Pojemność szamponu 250ml
Pojemność odżywki 250ml
Stosowanie:

Nanieść na mokre włosy niewielką ilość szamponu, spienić i pozostawić na kilka minut. Następnie dokładnie spłukać i nanieść odżywkę. Pozostawić na kilka minut i dokładnie spłukać. Szampon/odżywkę wystarczy stosować 2-3 razy w tygodniu.