TianDe Tonik odświeżający 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TianDe
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 36,00 zł

Kosmeceutyka

Firma TianDe łączy kosmetologię i farmaceutykę, zdecydowanie podnosząc skuteczność działania środków kosmetycznych. Kosmetyki TianDe – to biologicznie aktywny dodatek dla skóry, którego działanie jest porównywalne do działania terapeutycznego. Procentowa zawartość aktywnych składników wynosi 15-20%, czyli na poziomie środków specjalistycznych.

Tonik rewitalizacyjny – to prawdziwa bomba witaminowa i „pogotowie” dla odwodnionej skóry. Skutecznie ją oczyszcza, usuwając pozostałości makijażu oraz środków myjących, utrzymuje naturalną równowagę skóry. Daje poczucie świeżości i czystości, przygotowuje skórę do dalszych procesów pielęgnacyjnych. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Niewielką ilość toniku nanieść na czystą dłoń, następnie rozsmarować na wewnętrznej stronie dłoni i nałożyć na skórę twarzy delikatnie wklepując. Stosować  rano i wieczorem.

 

Wybrane składniki kosmetyku

Witamina C

Ma działanie odtruwające i odczulające. Uszczelnia naczynia krwionośne. Witamina C jest konieczna do tworzenia się i regeneracji kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Podobnie jak witamina E, jest przeciwutleniaczem i stymuluje przemianę materii w komórkach skóry. Witamina C, kwas askorbinowy, odgrywa dużą rolę w utlenianiu komórkowym, zwłaszcza w utlenianiu tyrozyny i w procesach redukcji. Wzmaga odporność organizmu, jest niezbędna do utrzymania prawidłowego stanu tkanki  łącznej, m.in. włosowatych naczyń krwionośnych. Ułatwia wchłanianie żelaza. Dzienne zapotrzebowanie człowieka na witaminę C wynosi 75-100mg