TianDe Krem do konturu oczu 25g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TianDe
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 45,00 zł

Kosmeceutyka

  Firma TianDe łączy kosmetologię i farmaceutykę, zdecydowanie podnosząc skuteczność działania środków kosmetycznych. Kosmetyki TianDe – to biologicznie aktywny dodatek dla skóry, którego działanie jest porównywalne do działania terapeutycznego. Procentowa zawartość aktywnych składników wynosi 15-20%, czyli na poziomie środków specjalistycznych.


Krem nawilża i chroni wrażliwą skórę wokół oczu. Zapobiega przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami. Skóra wokół oczu staje się gładka i lśniąca.

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Nałożyć krem na skórę wokół oczu delikatnie go wklepując. W celu uzyskania najlepszego rezultatu  używać rano i wieczorem.

 

Kosmetyki Tiande seria z Witaminą C

Wybrane składniki kosmetyku

Witamina C

Ma działanie odtruwające i odczulające. Uszczelnia naczynia krwionośne. Witamina C jest konieczna do tworzenia się i regeneracji kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Podobnie jak witamina E, jest przeciwutleniaczem i stymuluje przemianę materii w komórkach skóry. Witamina C, kwas askorbinowy, odgrywa dużą rolę w utlenianiu komórkowym, zwłaszcza w utlenianiu tyrozyny i w procesach redukcji. Wzmaga odporność organizmu, jest niezbędna do utrzymania prawidłowego stanu tkanki  łącznej, m.in. włosowatych naczyń krwionośnych. Ułatwia wchłanianie żelaza. Dzienne zapotrzebowanie człowieka na witaminę C wynosi 75-100mg