Spectral RS + Spectal F7 zestaw przeciwko wypadającym włosom

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DS Laboratories
  • Kod producenta: 8764952479575
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 254,00 zł


Spectral RS® to przełomowa formuła stosowana w leczeniu łysienia. W preparacie wykorzystano nanosomy jako sposób dostarczenia aktywnych składników bezpośrednio do komórek.Spectral RS® poprawia odżywienie, krążenie oraz metabolizm mieszków włosów zapobiegając jednocześnie perifollicular fibrosis (sztywnienie kolagenu otaczającego korzeń włosa).Spectral RS® jest idealną kuracją zarówno dla mężczyzn jak i kobiet z przerzedzającymi się włosami.


 
Spectral RS® jest wysoce efektywną kuracją dla osób szukających preparatów bez zawartości minoxidilu.


 
Spectral RS® nie zawiera silnych związków chemicznych, jest łatwy w stosowaniu, poprawia znacznie stan skóry głowy


 

W preparacie została zastosowana technologia nanosomowa, która polega na użyciu mikroskopijnych cząsteczek ułatwiających transport składników preparatu do mieszków włosów.

 

Mikrosfery są bardzo podobne do komórek ciała a ich warstwy są fizjologicznie podobne do materiału, z którego zrobione są membrany komórek. Dzięki czemu docierają one do głębszych warstw skóry gdzie uwalniają transportowane wewnątrz aktywne składniki nawet przez 12 godzin. Zachowują one również stabilność w temperaturze 30 stopni Celsjusza i w zakresie pH 3-14.

 

 

 

Składniki Spectral RS®:

 

 

 

·       diaminopryrimidine oxide-aminexil

 

·       aminexil SP94

 

·       adenozyna

 

·       biotinoyl tripeptide-1

 

·       tauryna

 

·       retinol

 

·       nanosomy

 

·       peptydy miedzi

 

·       fosfolipidy

 

 

 

Sposób użycia:

 

Rozpylić preparat poprzez naciśnięcie pompki na skórę głowy objętą łysieniem. W zależności od potrzeb należy nacisnąć pompkę 6 razy lub więcej. Następny dobrze wmasować, nie spłukiwać. Spectral RS powinien być stosowany bez względu czy włosy zostały umyte czy nie 2 razy dziennie Nie należy pomijać aplikacji. 

 

 

 

Pojemność butelki 60ml
 

 Spectral F7

 

Spectral F7 to pierwszy tego rodzaju preparat zawierający w składzie astressin B, peptyd z długą sekwencją aminokwasową.

Spectral F7 znacznie zwiększa skuteczność innych preparatów ale stanowi również skuteczną broń w początkowej fazie łysienia. Preparat może również pobudzić mieszki włosów do fazy wzrostu (faza anagenowa).

 

 

W opublikowanych badaniach klinicznych dowiedziono, że astressin-B zapobiega wypadaniu włosów spowodowane stresem. Późniejsze badanie przeprowadzone przez DS Laboratories potwierdziły unikalne korzyści i wysoką skuteczność astressinu-B.

 

Dla kogo przeznaczony jest Spectral F7?

Spectral F7 przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Może być stosowany sam lub z innymi preparatami.

Jakie jest stężenie astressinu B?

Spectral F7 zawiera astressin-B o stężeniu 15 cząstek na milion (0,015g/L)

 

Spectral F7 nie skleja włosów i nie jest tłusty. W celu zwiększenia jego wchłanialności zastosowano nanosomy, które przedostają się przez skórę i uwalniają aktywne składniki preparatu.

 

W składzie znajduje się również Proharin beta4, który stymuluje mieszki włosów poprzez aktywizację komórek macierzystych. Peptydy miedzi natomiast likwidują stany zapalne odpowiedzialne w wielu przypadkach za wypadanie włosów.

 

Stosowanie:

 

W celu zwiększenia skuteczności obecnej kuracji należy nanieść Spectral F7 rano (10 naciśnięć pompki) i wmasować w skórę głowy najwcześniej 10 minut po naniesieniu innego preparatu lub wieczorem przed.

 

W przypadku stosowania wyłącznie  Spectral F7 należy go nanosić dwa razy dziennie.

 

Skład:

Di Water, Astressin-B, Prohairin-β4, Lecithin, GHK-CU, Sodium Oleate, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.