Spectral CSF przeciw wypadającym włosom dla kobiet 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DS Laboratories
  • Kod producenta: 816378020508
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 148,00 zł 138,00 zł

W zestawie kupisz taniej

Spectral CSF przeciw wypadającym włosom dla kobiet 60ml

Spectral CSF przeciw wypadającym włosom dla kobiet 60ml

138,00 zł
NOWOŚĆ Revita suplement diety przeciw słabym i wypadającym włosom30 tab

NOWOŚĆ Revita suplement diety przeciw słabym i wypadającym włosom30 tab

118,00 zł
256,00 zł
244,00 zł
Spectral CSF przeciw wypadającym włosom dla kobiet 60ml

Spectral CSF przeciw wypadającym włosom dla kobiet 60ml

138,00 zł
NOWY Foligain suplement diety przeciw wypadającym włosom 120 tabletek

NOWY Foligain suplement diety przeciw wypadającym włosom 120 tabletek

165,00 zł
303,00 zł
293,00 złSpectral CSF
został opracowany z myślą o kobietach, które mają problem z przerzedzającymi się włosami.  Formuła posiada działanie przeciw starzeniu się komórek, silnie stymuluje mieszki włosów i nie powoduje ich obciążenia.

 

DS Laboratories opracowała Spectral CSF uwzględniając cechy łysienia oraz czynniki wpływające na wypadanie włosów u kobiet: rozmiar cebulki włosa, wahania hormonalne oraz potrzeby stylizacyjne.

Formuła została tak przygotowana, aby zapobiegać linieniu, łamaniu się włosów oraz ich starzeniu. Dzięki zastosowaniu technologii Nanosomów wszystkie składniki odżywcze są transportowane do komórek gdzie są uwalniane przez 12 godzin.

Składniki aktywne Spectral CSF:

- roślinne komórki macierzyste

- Aminexil

- adenozyna

- EUK-134

- Octapeptide-2 (Proharin-β4)

- nanosomy

 
Nanosomy w 100 000 powiększeniu

 

Spectral CSF zawiera formułę o wysokiej wydajności, która aktywnie działa na mieszki nie powodując obciążenia włosów nawet przy nie myciu włosów przez kilka dni.

Substancje zawarte w preparacie hamują łojotok, chronią korzeń włosa, wzmacniają włókna, ułatwiają transfer energii międzykomórkowej, regulują czynnik wzrostu oraz przywracają włosom blask i miękkość.Roślinne komórki macierzyste

Zastosowane w Spectral CSF roślinne komórki macierzyste wykazują takie same właściwości jak komórki ludzkie w tym elastyczność. Rewolucyjny środek pochodzenia roślinnego stymuluje komórki w naskórku i zapobiega wielu oznakom starzenia się skóry głowy. Badania in vitro pokazują, że komórki macierzyste mogę stymulować wzrost ludzkich mezenchymalnych komórek macierzystych i pomagają chronić je przed promieniowaniem UV.

Adenozyna

Nukleozyd adenozyny odgrywa ważną rolę we wzroście włosów, ponieważ działa w procesach biochemicznych, takich jak przenoszenie energii.
W przypadku łysienia androgennego, uważa się, że adenozyna reguluje ekspresję czynnika wzrostu fibroblastów 7 i czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego w komórkach brodawek skórnych.
W badaniu przeprowadzonym na grupie 101 ochotników zastosowano miejscowo adenozynę o stężeniu 0,75% oraz niacynę o stężeniu 0,1%. Obydwie grupy stosowały je dwa razy dziennie przez okres 6 miesięcy. Na końcu dokonano porównania ilości włosów vellus (cienkie, krótkie włoski) do włosów normalnych. Adenozyna zwiększyła znacznie stosunek tych drugich bez wywołania skutków ubocznych.
 
Aminexil
Innowacyjny Aminexil (tlenek diaminopirymidyny) zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek, zwanego zesztywnieniem kolagenu. Po dotarciu aminexilu do korzenia włosa, ochrania komórki go otaczające przed utratą sprężystości i elastyczności. Ten sposób działania powoduje, że włosy stają się grubsze, bardziej gęste i mocniejsze.
W badaniu przeprowadzonym na grupie 120 ochotników wypadanie włosów spowolniło już po 3 tygodniach. Włosy stały się również bardziej miękkie w dotyku. W kolejnym badaniu placebo składającym się z 130 osób odnotowano, że 8% włosów pozostało w fazie anagenu (wzrostu).
 
Stosowanie:
Spectral CSF należy stosować dwa razy dziennie przez 10-krotnie naciśnięcie pompki lub 1ml stosując pipetkę. Preparat należy równomiernie rozprowadzić i dokładnie wmasować. Nie spłukiwać. Po aplikacji ręce należy niezwłocznie i dokładnie umyć.

Produkt zawiera Nanosomy, które mogą zwiększać wchłanianie składników. Należy zatem zachować ostrożność stosując inne produkty miejscowo.

Kod: 14