Spectral BRD serum olejek na szybszy wzrost porost brody 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DS Laboratories
  • Kod producenta: 816378021383
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 139,00 zł

Spectral BRD to przełomowe serum, które oferuje zintegrowane podejście do zmniejszania przerw i równomiernego pokrycia zarostu. W celu uzyskania grubszej i pełniejszej brody, połączono najskuteczniejsze, sprawdzone klinicznie składniki, które również stymulują wzrost i poprawiają  jakość zarostu.

Aby zwiększyć liczbę i jakość włosków na cal kwadratowy brody lub wąsów, Spectral.BRD wykorzystuje silne składniki stymulujące wzrost włosów, takie jak zastrzeżony Nanoxidil®, Piroctone Olamine, Adenozyna i inne składniki, aby zapewnić pełny zarost

 

Nanoxidil®

To zastrzeżona cząsteczka o wysokiej skuteczności, niskiej masie cząsteczkowej i bez znanych skutków ubocznych. Nanoxidil® to doskonała opcja dla mężczyzn, którzy chcą zagęścić brodę, nie martwiąc się o skutki uboczne minoksydylu.

 

Piroctone Olamine

Pirokton olaminy zapewnia wzrost liczby włosów w fazie anagenu (wzrostu) o ponad 10% u 33% osób. 88% osób stosujących pirokton olaminy zauważyło grubsze włosy.

Adenozyna

Zwiększa fazę anagenu wzrostu włosów, a także zwiększa średnicę łodygi włosa, jednocześnie przyczyniając się do ogólnej grubości brody.


Spectral.BRD to kompletne rozwiązanie zwiększające gęstość włosów na brodzie. Niezależnie od tego, czy planujesz zapuścić lekki zarost, czy pełną brodę, gęstość włosów jest kluczowym czynnikiem.


Pełniejszy, grubszy wzrost
Nanoxodil i Adenozyna to tylko część z wielu starannie dobranych składników aktywnych, które sprawiają, że Spectral.BRD jest najbardziej kompleksową formułą zagęszczającą brodę na rynku.


Poprawiona długość i gęstość
Spectral.BRD wykorzystuje złożoną matrycę do otwierania kanałów jonowych w mieszkach włosowych, o mniejszej masie cząsteczkowej, aby zwiększyć jej biodostępność.


Wyższa skuteczność, szybsze wyniki
Nanonsomy są w stanie wnikać głębiej w skórę, zapewniając ciągłe uwalnianie aktywnych składników. Skutkuje to wyższą skutecznością i szybszymi rezultatami.

 

Dla kogo przeznaczony jest Spectral BRD?

- dla mężczyzn szukających grubszej, pełniejszej brody
- dla mężczyzn, którzy chcą zmniejszyć nierówności brody
- dla m mężczyzn, którzy chcą zwiększyć szybkość i gęstość zarostu lub wąsów

 

 

12 KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW DLA WZROSTU BRODY
Spectral.BRD to wysokowydajny płyn opracowany na podstawie innowacyjnych badań DS Laboratories nad złożoną etiologią łysienia androgenowego, łysienia plackowatego, łysienia telogenowego i innych form przerzedzania włosów. Firma DS Laboratories, będąca światowym liderem w badaniach nad technologią pielęgnacji włosów, zastosowała swoją uznaną przez krytyków, zastrzeżoną technologię do pielęgnacji włosów, aby stworzyć najnowocześniejszy produkt wzmacniający zarost.

 

1. 5% Nanoxidil®
Uważa się, że związek stosowany miejscowo stymuluje mieszki włosowe poprzez otwieranie kanałów jonowych i wydłużanie fazy anagenu.

2. Adenozyna
Adenozyna poprawia wzrost i gęstość włosów anagenowych, co może pomóc w uzyskaniu pełniejszego zarostu, a także jest nowatorskim sposobem leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn. Zwiększając wychwyt tymidyny, adenozyna stymuluje proliferację komórek brodawek skórnych, które wywołują rozwój pęcherzyków z naskórka. Adenozyna aktywuje i wydłuża fazę anagenu.

3. Olejek rozmarynowy
Otrzymany w wyniku destylacji parą wodną liści rozmarynu, olejek rozmarynowy wzmacnia krążenie, zapobiegając utracie krwi przez mieszki włosowe i ich wypadaniu. Wspomaga zdrowy wzrost włosów. Miejscowe stosowanie olejku rozmarynowego może poprawić odrastanie włosów w leczeniu łysienia wywołanego testosteronem.

4. Kofeina
Kofeina przeciwdziała wzmocnionemu testosteronem białku TGF-beta2, które reguluje (hamuje) wzrost i podział komórek, jednocześnie wzmacniając wewnątrzkomórkowe białko IGF-1, które stymuluje rozwój pęcherzyków. Miejscowe stosowanie kofeiny stymuluje wzrost włosów na twarzy i skórze głowy.

5. Piroctone Olamine
Miejscowe stosowanie 1% piroktonu olaminy poprawia stosunek faz anagen-telogen, a tym samym wydłuża fazę anagenu włosów na skórze lub skórze głowy. Prowadzi to do zmniejszenia wypadania włosów. Po nałożeniu na włosy piroktonu olaminy łagodzi objawy łojotokowego zapalenia skóry, które mogą pozostawić nieestetyczne łuszczenie się brody.

6. Biotyna
Częściowy niedobór biotynidazy w surowicy i tkance wątroby może prowadzić do łysienia. Codzienne podawanie suplementów biotyny zwiększa porost włosów po 90-180 dniach, co sugeruje, że może nastąpić poprawa przy dalszym stosowaniu.

7. Niacynamid
Pochodne niacyny (nikotynian tetradecylu i nikotynian oktylu) sprzyjają zwiększeniu wypełnienia włosów poprzez zwiększenie gęstości mieszków włosowych i jakości istniejących łodyg włosa. Niacynamid (inaczej kwas nikotynowy) to rodzaj witaminy B3, która zwiększa syntezę keratyny, głównego składnika ludzkiego włosa.

8. Olej rycynowy
Olej rycynowy jest bogaty w kwas rycynolowy. To nienasycony kwas tłuszczowy omega-9, który przywraca włosom nawodnienie, nadając im naturalny połysk.

9. Peptydy miedziowe
Peptydy miedziowe mają dwie główne właściwości: 1) silnie ochronne środki przeciwzapalne ograniczające uszkodzenia oksydacyjne 2) jako środki remodelujące tkanki. Kilka badań przeprowadzonych przez instytuty badawcze wykazały, że peptydy miedzi poprawiają skuteczność przeszczepu włosów, zwiększają rozmiar mieszków włosowych, stymulują wzrost włosów i zmniejszają ich wypadanie.

10. Tripeptyd biotynoilowy
Biotyna-Tripeptyd-1 wspomaga mikrokrążenie w skórze głowy, zmniejszając starzenie się i atrofię mieszków włosowych oraz przywracając objętość włosom.

11. Myristoyl Pentapeptide-17
Peptyd ten poprawia wygląd i gęstość zarostu. Zwiększa długość i objętość.

12. Kwas hialuronowy
Wspomaga wzrost włosów, zmniejszając wysuszenie skóry głowy i włosów.

 

Zaawansowany system dostarczania nanosomów zawiera kluczowe składniki aktywne i dostarcza je do skóry głowy i skóry, zapewniając przedłużone uwalnianie i wyższą skuteczność.

 

Pojemność 30ml

 

Stosowanie
Nakładaj 6-8 kropli Spectral.BRD bezpośrednio na wybrany obszar zabiegowy, dwa razy dziennie. Wmasuj serum tylko w wybrane miejsce do zabiegu. Nie spłukiwać. Umyj ręce mydłem i wodą natychmiast po użyciu.

Kod: 241