Reparex odsiwiacz siwa broda i wąsy 125ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Reparex
  • Kod producenta: 8588002203312
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 89,00 zł

Reparex przeciwko siwym włosom to kosmetyk przywracający pierwotny kolor włosów, ale nie jest to żadna farba do włosów! Reparex przywraca kolor włosów w sposób naturalny od wewnątrz, w przeciwieństwie do farb do włosów. Przejście jest stopniowe i nikt nigdy nie zauważy, że używasz Reparex.

Naturalny kolor włosów uzyskuje się w ciągu 7-14 dni, jednak zauważalna różnica jest widoczna w większości przypadków już po 5 dniach stosowania!

Nie zaleca się stosowania preparatu Reparex na włosy farbowane lub z henną i szamponem do farbowania włosów.

 

Siwienie włosów to naturalny proces starzenia. W miarę starzenia się włosy stają się siwe z powodu naturalnego gromadzenia się nadtlenku wodoru w mieszkach włosowych, co powoduje stres oksydacyjny, który utlenia melaninę i w konsekwencji powoduje siwienie. Aby zmienić ten proces, należy usunąć z włosów nagromadzony tlen z utlenionej bezbarwnej melaniny, jak również ten stale produkowany. REPAREX usuwa tlen z utlenionej bezbarwnej melaniny za pomocą enzymu g-reduktazy, który wiąże się z azotanem srebra. Powoduje to przywrócenie naturalnego koloru melaniny.

 

DLACZEGO REPAREX JEST WŁAŚCIWYM WYBOREM?

- przywraca naturalny kolor włosów *
- jest łatwy w użyciu
- nakładany miejscowo tylko na siwe włosy
- kolor włosów zostaje przywrócony od wewnątrz, dzięki czemu całość jest równomiernie ufarbowana. Farba do włosów jest często kompromisem.
- OSZCZĘDZA pieniądze, jedna butelka Reparex wystarcza na 2 miesiące
- nikt nie zauważy, że go używasz *

 

 

 

Nie zaleca się stosowania preparatu Reparex na włosy farbowane lub z henną i szamponem do farbowania włosów.

 

Stosowanie

Upewnij się, że odpowiednio przykryłeś i zabezpieczyłeś swoją odzież przed zastosowaniem Reparex

Używaj rękawic dołączonych do produktu

Nałóż niewielkie ilości (średnio około 10 ml / 7 ml) preparatu Reparex bezpośrednio na skórę i zarost i dobrze wmasuj opuszkami palców. Podczas aplikacji zalecamy nakładanie Reparex bezpośrednio na cebulki włosów. Nałóż równomiernie taką samą ilość Reparex na włosy. Zbyt duża ilość roztworu naniesiona na mniejszą powierzchnię może spowodować delikatny odcień różu, ale zetrze się i zostanie wypłukany przy kolejnym użyciu (3-4 dni).

Nie myj zarostu natychmiast po nałożeniu roztworu i ogranicz mycie włosów do minimum przez pierwsze 2 tygodnie.

Ilość potrzebna do każdego użycia zależy od pigmentu, gęstości i długości włosów. Dlatego wymagana ilość preparatu Reparex, którą każda osoba będzie potrzebować, jest indywidualna.

 

instrukcje i zalecenia

Stosuj Reparex  codziennie lub co drugi dzień, aż włosy odzyskają swój naturalny kolor. Następnie kontynuuj stosowanie Reparex raz lub dwa razy w tygodniu lub w razie potrzeby.

Jeśli przestaniesz używać Reparex, Twoj zarost znów stanie się siwy.

Jak już wspomniano, odnowienie koloru włosów może potrwać dłużej u osób o bardzo ciemnych lub przeważnie siwych włosach.

Skład

Aqua, Propylene glycol dioleate, Glycerin, Silver acetate, Pantothenic acid, Rosmarinic acid, Maris sal, Ricinoleic acid, G – reductase, Parfum, Coumarin, Limonene