Propolis oczyszczony w kapsułkach – Propolia 120 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Propolia
  • Kod producenta: 3760001821253
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 106,00 zł
  • Niedostępny

Propolis oczyszczony w kapsułkach – oczyszczenie organizmu – suplement diety

Oczyszczony propolis w kapsułkach ułatwia połykanie i nie potrzebuje alkoholu do rozpuszczania – rzadkość na rynku! Wygodne stosowanie zwłaszcza dla osób, które chcą uniknąć rozpuszczania propolisu w alkoholu.

Naturalny antybiotyk – oczyszczenie organizmu.

Propolis, inaczej zwany kit pszczeli to naturalny antybiotyk o właściwościach przeciwgrzybicznych, antybakteryjnych, oczyszczających i przeciwzapalnych.

Dzięki zastosowaniu unikalnego procesu oczyszczania i rozdrabniania propolisu do postaci proszku i umieszczeniu go w kapsułkach, bez rozcieńczania w alkoholu, powstał produkt o najwyższej jakości.

Produkt naturalny, bezglutenowy

Skład: 100% mikronizowany oczyszczony ekstrakt z Propolisu (nośnik: skrobia kukurydziana). Otoczka kapsułki: pochodzenie roślinne.

Kapsułki Propolisowe, 80 szt.

Suplement diety

Waga netto: 30.2g

 

Zażyć po 4 kapsułki przed obiadem i kolacją – w sumie 8 szt na dzień. Zalecane jest stosowanie kuracji przez okres 1 miesiąca (3 opakowania po 80 kapsułek każdy). Środki ostrożności: Niezalecane dla osób z alergią na produkty pszczele, kobiet w ciąży i dzieci poniżej 3 roku życia. Nie zastępują zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Trzymać z daleka od ciepła i wilgoci.

 

100% mikronizowany oczyszczony ekstrakt z Propolisu (nośnik: skrobia kukurydziana). Otoczka kapsułki: pochodzenie roślinne. Wartość odżywcza 8 kapsułek: ekstrakt z propolisu 2.4g (skrobia kukurydziana 1.8g; propolis 600mg)