Oligo DX żel redukujący cellulit 150 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DS Laboratories
  • Kod producenta: 689076327190
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 129,00 zł
  • Niedostępny

Nowe opakowanie

Oligo DX®
jest preparatem w formie żelu zmniejszającym znacznie cellulit. Jego skuteczność została udowodniona badaniami przeprowadzonymi przez DS Laboratories. Do badań wybrano dwie grupy kobiet: pierwsza z nich stosowała placebo a druga żel Oligo DX®. Po okresie 6 tygodni porównano wyniki i okazało się, z kobiety z pierwszej grupy nie zauważyły żadnych pozytywnych zmian w redukcji cellulitu. Z kolei 68% kobiet z grupy stosującej Oligo DX® zauważyła drastyczną  poprawę w wyglądzie cellulitu a 89% kobiet stwierdziło wyraźną zmianę w redukcji cellulitu. Kobiety stosujące Oligo DX® mogą zauważyć częstsze oddawanie moczu i zmianę koloru na ciemniejszy, co jest pozytywnym objawem.

 

 

 

Jak działa Oligo DX®?

Preparat zawiera bardzo wysokiej jakości Hydrocotyl zamknięty w mikrosferach dzięki czemu dociera on do głębszych warstw skóry i rozpuszcza nagromadzone cząsteczki tłuszczu, powodującego cellulit i to bez konieczności masażu.

Mikrosfery uwalniają swoją zawartość przez okres 12 godzin, zapewniając ciągłe działanie. Tydzień po tygodniu skóra staje się bardziej jednolita i zauważalna staje się redukcja cellulitu.

W większości przypadków w pierwszym tygodniu stosowania można zauważyć zwiększone wydalanie moczu i zmianę barwy na ciemniejszy, co spowodowane jest usuwaniem tłuszczu odpowiedzialnego za cellulit.

 
 

Dlaczego Oligo DX® jest efektywny?

Preparat  stanowi rozwiązanie na cellulit dając satysfakcjonujące wyniki, które dla 89% kobiet pojawiają sie już w pierwszym tygodniu stosowania. Oligo DX® musi być używany przez co najmniej 30 dni dwa lub trzy razy w roku aby utrzymać długotrwałe wyniki.

 
 

Czego można oczekiwać po stosowaniu Oligo DX®?

 

Oligo DX® działa szybko. Od pierwszego dnia stosowania można zauważyć widoczne wyniki. Najlepszym sposobem oceny poprawy skóry jest wykonanie zdjęcia przed rozpoczęciem kuracji i kilka tygodni po stosowaniu preparatu.

Oligo DX® powoduje usuwanie wody oraz toksyn z miejsc, w których utworzył się cellulit. Usuwanie wody i toksyn następuje przez nerki, co zwiększa wydalanie moczu i zmianę barwy na ciemniejszą.  Preparat posiada również oczyszczający i detoksykujący efekt przyczyniając się do znacznej poprawy skóry.

 
 

Pozostałe informacje:

 

- Oligo DX® może być stosowany do masażu chociaż nie ma takiej konieczności, pownieważ jest on bardzo szybko wchłaniany

 - Oligo DX® wystarczy stosować raz dziennie
 - Większości kobiet uzyskuje zadowalające efekty po stosowaniu preparatu przez okres 45-60 dni, przy czym jest to sprawa indywidualna. Niektóre kobiety zuważają zmiany juz w pierwszym tygodniu inne trochę później.
 - Żel nie może być stosowany na twarzy
 - W czasie kuracji nie należy stosować kremów ani mydeł nawilżających. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie mydła z gliceryną lub inne produkty nie zawierające środków nawilżających.
 - Oligo DX® jest hypoalergiczny i NIE powienien byc używany prze kobiety w ciąży lub karmiące
 

 

 

Sposób użycia:

 Rozprowadzić żel na skórze objętej cellulitem, raz dziennie i po kąpieli. Nie ma konieczności wmasowywania żelu. Dla znaczących efektów preparat należy stosować przez przynajmniej 60 dni. Zapobiegawczo należy stosować żel 2-3 razy do roku przez okres 30 dni.

 

 

Pojemność butelki 150ml