GUAM INTHENSO CREMA "Push Up" Krem intensywnie uwydatniający i modelujący biust

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Guam
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 205,00 zł

Stymuluje zwiększenie fizjologicznej akumulacji lipidów w komórkach podskórnej tkanki tłuszczowej i daje natychmiastowy efekt napięcia, który poprawia wygląd piersi.  W ciągu około 2 tygodni pojawi się  wyraźne ujędrnienie, wypełnienie i napięcie skóry piersi, po pierwszym miesiącu piersi  w widocznym stopniu zwiększą swą objętość zyskując pełny i harmonijny wygląd Dalsze stosowanie przez  kolejny miesiąc pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty zwiększenia objętości.

Dla uzyskania pełnego efektu jest zalecane codzienne stosowanie niewielkiej ilości rano i wieczorem.Krem stworzony na bazie kompleksu GEZHIMU, który stymuluje stopniowe gromadzenie się i pęcznienie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej piersi, wywołując efekt ich zaokrąglenia, uniesienia i uwydatnienia. Regularne stosowanie kremu wpływa na znaczną poprawę jędrności skóry biustu i sprawia, że staje się on pełniejszy.


Zalecany szczególnie dla kobiet:
- Niezadowolonych z wielkości lub kształtu piersi
- Z małym biustem
- Po okresie ciąży lub karmienia piersią.
- Po szybkiej  utracie  masy ciała co może ujemnie wpłynąć na stan i wygląd piersi

  EFEKTY STOSOWANIA
- powiększenie biustu
- wypełnienie wewnętrzne
- uelastycznienie skóry piersi
- odporność na rozstępy
- poprawa profilu (podniesienie)
- pojędrnienie


Sposób użycia:
Wmasować codziennie rano i wieczorem cienką warstwę kremu w oczyszczoną skórę delikatnymi, okrężnymi ruchami, od piersi w kierunku szyi, aż do całkowitego wchłonięcia.

Opakowanie: 150 ml