Folligain Dermal Roller do masażu skóry głowy i twarzy (mikro-igłowanie) 540 tytanowych igiełek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Foligain
  • Kod producenta: 818423029207
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 87,00 zł

FOLIGAIN HAIR & SCALP ROLLER to wałek wspierający zdrowie skóry głowy i włosów. Elegancka konstrukcja wałka zawiera 540 stabilnych, bardzo cienkich tytanowych igieł, które bezboleśnie toczą się po skórze głowy i wnikają w górną warstwę skóry. Połączenie krzyżowego rozmieszczenia drobnych igieł zapewnia, że proces ten jest nieinwazyjny.

Foligain Derma Roller ma dwie zalety:

1. wykorzystuje naturalne procesy w organizmie

2. pomaga usunąć martwe komórki skóry zwiększając skuteczność kuracji

 

W celu uzyskania najlepszych wyników najlepiej stosować z lotionem Foligain oraz szamponem.

 

Stosowanie:

Zmocz włosy i nałóż ulubiony produkt przeciw wypadaniu włosów i wmasuj. Używając delikatnego nacisku, przesuwaj rolkę po skórze głowy w jednym kierunku, zaczynając od przodu głowy (linii włosów) do tyłu. Najlepiej wałkować skórę w danym obszarze w różnych kierunkach.

Wałka należy używać we wszystkich kierunkach - pionowym, poziomym i ukośnym. Używaj tylko raz dziennie i nie więcej niż 3 razy w tygodniu. Może pojawić się zaczerwienienie.

 

Nie stosować na otwartych ranach, uszkodzeniach skóry, trądziku, egzemie, oparzeniach i innych poważnych chorobach skóry. Nie używać w przypadku wrażliwej skóry, stosowania leków zwiększających fotouczulenie, antydepresantów, antybiotyków lub jeżeli występuje uczulenie na metal. Najlepiej odkazić alkoholem przed i po użyciu.

 

Roller zawiera 540 tytanowych igiełek o długości 0,25mm.