Kategorie


Serum rewitalizujące LIQUID SKIN

Producent: La Vitta
Dostępność:
Jest
szt.
180,00 zł

Koszt dostawy: Już od 6zł!

Serum rewitalizujące LIQUID SKIN + Kwas HA + Collagen + Elastyna + peptydy 
SKIN CARE ADVANCED FORMULA 30ml

Serum rewitalizujące Liquid Skin zawiera podstawowe składniki do odbudowy skóry: - kwas hialuronowy o ultra małej cząsteczce łatwo wnikający w głąb skóry. Ma on przestrzenną strukturę i na niej nadbudowują się białka tworzące skórę kolagen i elastyna. Ponadto kwas HA optymalnie nawilża skórę. - kompleks peptydowy aktywujący tworzenie się różnych rodzajów kolagenu niezbędnych do budowy nowej skóry. - kolagen i elastyna wyrównujące powierzchnię skóry i będące magazynem cegiełek do syntezy nowej skóry Serum nie zawiera żadnych konswerwantów, barwników i środków zapachowych. Może być stosowane do wrażliwej skóry. 


Przeznaczenie: Serum i krem może być używane przez osoby w każdym wieku. Jednak im bardziej dojrzała skóra, tym bardziej odczuwalne i widoczne będą efekty ujędrnienia i wyrównania skóry. 

Składniki: Aqua, 2 –Metylo, 1,3 Propanediol, Collagen, CaprylylGlycol, Elastin, HyaluronicAcid, LactidAcid, Glycerin, Palmitoyl, Dieptide-5 DiaminobutyrolHydroxythreonine, Palmitoyl Dieptide5 Diaminohydroxybutyrate.