Hairbell odżywka przyspieszająca wzrost włosów 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Claude Bell
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 48,00 zł

Odżywka Hairbell- przyspiesz wzrost włosów!Regularne stosowanie odżywki Hairbell przynosi następujące rezultaty:

- włosy rosną przeciętnie trzykrotnie szybciej

- stają się błyszczące i miękkie w dotyku

- zmniejsza się wypadanie włosów

- przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów

- efekty stosowania trwają do kilku miesięcyBadanie kliniczne dowodzą iż stosowanie odżywki Hairbell powoduje szybszy wzrost włosów i w 4 miesiące można uzyskać długość włosów jaką możnaby oczekiwać po roku.Testy kliniczne zostały przeprowadzone przez dr Plantarda z CHU w Limonges.Badanie przeprowdzono na grupie wybranych osób przez okres 30 dni. Wyniki jakie zanotowano to maksymalny wzrost włosów to 4,5cm a przeciętny w całej grupie badanych 2,9cm. Przeciętny wzrost włosa w warunkach normalnych to 1,5cm (przeciętnie). Zatem w badanym okresie nastąpił dwukrotny wzrost długości włosów.
Kinetyczny test wzrostu włosów (przeprowadzaony przez niezależne laboratorium Spincontrol)

Badanie przeprowadzono na grupie 60 osób przez okres 28 dni dokonując pomiarów długości włosów. 30 osób stosowało odżywkę Hairbell regularnie a pozostała grupa nie stosowała żadnych kuracji. Okazało się, że osoby stosujące odżywkę Hairbell uzyskały wzrost długości włosów o 123% większy (przeciętnie) niż w grupie osób, które go nie stosowały.Przeprowadzono również test konsumencki przez niezależne laboratorium, który dowiódł:

- włosy stały się silniejsze +83%

- wzrost włosów +76%

- efektywność produktu +80%

- zadowolenie z produktu +90%95% osób, które uczestniczyły w testach kontynuowały stosowanie szamponu, co świadczy o jego skuteczności.Wyniki dotyczą również stosowania szamponu HairbellPojemność 250ml

Zaleca się stosowanie razem z szamponem
Hairbell.Stosowanie:

Nanieść na mokre włosy niewielką ilość odżywki,  pozostawić na kilka minut. Następnie dokładnie spłukać. Odżywkę wystarczy stosować 2-3 razy w tygodniu.